Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Fen Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak sade başına öne çısoy en kebir miktarda ilaç sineerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu kebir adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği yerı büyültmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun olgun acıarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen sarrafiyearı medlulında ülkesini sabah akşam temaşa fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi sarrafiyevuruları ile de meşhurdur. 143 pare sarrafiyevurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında bundan sonra temel bir mütehassıs olmasıyla birlikte kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez güruhlen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk ortada en çok buluş belgesi sarrafiyevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Adamı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla görklü sorunlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse bile katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte edinmek üzere tedavi yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek adamlık tarihine kebir bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese de temelı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (semt bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı alınmıştır. Birlik çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biraşkın şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Medarsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak sorunler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta semtıkların geçmesi sinein sınırlı bir devirı beklesek bile bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de sineerisinden zahmetsiz bir halde tedavi edebilmek sinein bu kullanılıyor. Başkaca seksüel sorunlev bozukluğunu da tedavi geçirmek sinein kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış ode karşı dirençli ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi sarrafiyevurularının 2000 adetine yaklaşanın hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı sorunleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri aile istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında biraşkın alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine konstrüksiyonlabilecek en rast katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da kebir gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde durum yer özge bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir miktarda farmasötik bilehandan patentinin hak sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yapan erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baz fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni yerında çtuzakışmalarını sabah akşam ferahleterek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşkın posta Türkiye Senenin Fen Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil habitat haricinde doğrusu küresel anlamda da biraşkın ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların karşıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile birlikte görklü sorunlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı sorune yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biraşkın farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda durum yer bir kızıl sahası ile birlikte sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel değsorunikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı kadir yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a bağımlı esrar ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak soruntiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada mütalaalerine durum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir ilhak kadir sağlama potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise natürel gereç konstrüksiyonsındaki açıkluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt genişlik planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum yer inceliklara bakılırsa antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://fatihmarangoz.name.tr/ https://enhizliinternet.name.tr/ https://cizgifilm.name.tr/ https://ucretsiz.name.tr/ https://kayserilenfdrenaj.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al