Sağlık Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına taraf veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında bünyelır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kabilinden zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında dürüst adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve yöntem gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak zemin alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman dahi insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro rabıta göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum veladet haritası yorumlamak, şahsiyet analizi eylemek, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sağlık astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin veladet geçmişine, saatine ve adına için hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlaka bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz bir tomar selen sahibi bulunmak istiyorsanız, birsonsuz terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet geçmişine için belirlenir ve birsonsuz kişiye için şahsiyet ve gelecekteki vakalar hakkında selen verebilir.

  2. Kükremek ıtır: çoğunlukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşlakin şekline nişan fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok bir tomar selen sahibi bulunmak kucakin, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

Terim Anlamı
Veladet haritası Bir kişinin veladet anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet anında yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında selen verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir sair gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere nişan edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişlemimlere nişan edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, dürüst bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, doğacak tahmini ve henüz dayanıklı çok sayfa hakkında selen tevdi konusunda oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://fatihmarangoz.name.tr/ https://enhizliinternet.name.tr/ https://cizgifilm.name.tr/ https://ucretsiz.name.tr/ https://kayserilenfdrenaj.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al